*** Apartmán Milenium /ubytovanie Liberec

Apartmán Liberec Milenium
 

Penzion Milenium je situovaný v kľudnej časti centra mesta Liberec na úpätí Jizerských hôr. Električková zastávka je od penziónu Milenium vzdialená 2 minúty pešo a centrum Liberca 5 minút chôdze. Penzion Milenium je vhodný pre romantické víkendy, obchodných zástupcov i rodinnú dovolenku s deťmi. Celý penzión Milenium je nefajčiarsky.

Ubytovanie
Penzion Milenium v ​​Liberci ponúka celoročne ubytovanie v komfortne vybavených apartmánoch. Kapacita ubytovania je 16 lôžok. Každý apartmán má samostatný vchod a je vybavený kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, plne vybavenou kuchyňou, TV a pripojením k internetu. Penzion Milenium klientom garantuje jednu z najnižších cien v pomere ku kvalite ubytovania v Liberci. Check in - od 14:00 hod. Check out - do 11:00 hodiny.

Reštaurácia
V prízemí penziónu Milenium je denne od 11:00 do 23:00 hodín otvorená reštaurácia Pizza Kaffe Milenium s detským kútikom. Štýlová reštaurácia ponúka príjemné posedenie so širokým výberom pízz, poludňajšieho menu a rôznych variácií šalátov, cestovín, steakov a dezertov. V nápojovom menu nechýbajú talianské a moravské vína ani plzeňské pivo a miešané koktaily.

Služby zadarmo
Apartmány Milenium v ​​Liberci ponúkajú svojim hosťom zdarma možnosť zapožičania dvoch permanentiek do libereckého bazéna a permanentky pre 4 osoby do zoologickej záhrady Liberec, najstaršej zoologickej záhrady v Českej republike. Každý ubytovaný dostane pri návšteve reštaurácie Milenium s detským kútikom k hlavnému jedlu nápoj zdarma podľa vlastného výberu.

Požičovňa elektrobicyklov
Pri pobyte v Apartmánoch Milenium Liberec môžu hostia vyskúšať požičovňu elektrobicyklov. Zároveň sú pre všetkých záujemcov pripravené odporúčané trasy do Jizerských aj Lužických hôr, ktoré s pomocou elektrobicykla zvládne naozaj každý. Po celú dobu zapožičania bicykla je na telefóne služba, ktorá v prípade problémov vyjde okamžite na pomoc.

Liberec turistické zaujímavosti
Mesto Liberec je ideálnou základňou pre lyžiarov, snowboardistov aj bežkárov. Mestskou dopravou sa dostanete až pod Ješted. V okolí Liberca je rad turistických i cyklistických trás. Kúpanie - Aquapark Babylon, relaxácia, plavecký bazén s tobogánom. ZOO aj botanická záhrada. Bohaté kultúrne, spoločenské i športové vyžitie, historické centrum mesta, divadlo, radnica.

Apartmán Liberec Milenium - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmán Liberec Milenium - hotel má reštauráciuApartmán Liberec Milenium - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýApartmán Liberec Milenium - možnosť pripojenia na internetApartmán Liberec Milenium - Televizor má príjem satelitných  programůApartmán Liberec Milenium - Iybz sú vybavené televízoromApartmán Liberec Milenium - Izby s vlastnou kúpelkouApartmán Liberec Milenium - Izby s vlastnou toaletou